Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 29 листопада 2017 о 14:31, Оновлено 7 лютого 2023 о 14:04

Рік побудови школи: 1970.

Станом на 30.01.2023 року педагогічний колектив школи налічує 41 працівників. У 18 класах навчається  491 учня. відкрито 7 інклюзивних класів. Вивчення іноземної мови: з 1 класу англійська, з 5 класу друга іноземна - німецька.

Умови прийому до школи: загальні (заява від батьків, копія свідоцтва про народження дитини, медичні довідки 086 та 063)

Школа працює над методичною темою “Формування життєвих компетентностей кожної особистості шляхом впровадження сучасних педагогічних технологій у навчально- виховний процес“, яку конкретизує у роботі за різними напрямками з різними віковими групами дітей : “Розвиток інтересу до вивчення рідної мови в умовах зміни мовного статусу школи “ у 1-4 кл., “Інтенсифікація навчального процесу як умова розвитку творчості педагогів та учнів “ у 5-11 кл., “Формування духовності школярів засобами позакласної роботи “ у 1-11 кл., “Створення позитивного іміджу школи і освіти в цілому як основа реформу-вання “ у 1-11 кл., “Соціальний захист дитини” у 1-11-х кл. Роботі за різними напрямками сприяє високий професійний рівень колективу школи : серед учителів мають вищу освіту 91% ;        н/вищу – 6%. За категоріями та званнями розподіл такий : - вища категорія – 14- І категорія – 9  - старших учителів – 4 -учитель методист-3-"Учитель року"-4- відмінників освіти – 3 - нагороджених грамотами ГУО – 4, Міносвіти -1 , РУО –7. Учителі мов, математики, біології, фізики постійно готують учнів-учасників конкурсу МАН “Дослідник”, виставок дитячої творчості. Педколектив школи змінює напрямок роботи у відповідності до сучасних запитів жителів мікрорайону : працююють класи природничо-математичного профілю. Школа планує подальший розвиток цього напрямку навчання дітей.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.